Makina Market
PİMMAKSAN مدیریت موجودی در

Pimmaksan با تولید پین و خارفولاد، خار برنزه و ساچمه بیمتال جهت لودر، کاوشگر، لیفتراک و باربر تولید می کند و با اطلاعات و تجربه دیرینه خود به مشتریان خدمات ارائه می نماید. مدیر عامل شرکت Pimmaksan آقای مورات دمیرل با ارائه اطلاعات بیشتر در رابطه با فعالیت های شرکت خاطر نشان شد "در نتیجه فرآیندهای استاتیکی انجام شده محصولاتی را که بیشتر مورد نیاز می باشد را در موجودی های خود آماده داشته و به مشتری های خود که همواره با زمان مسابقه دارند با مناسب ترین محصولات در اسرع وقت راه حل های مناسب ارائه می نماییم".

 

Pimmaksan که فعالیت های خود را در سال 1991 در منطقه صنعتی اوستیم واقع در آنکارا در زمینه تولید خار و پین آغاز نموده است، امروزه با 35 پرسنل در کارخانه خود واقع در منطقه صنعتی اوستیم و 10 پرسنل در دفتر فروش واقع در ایودیک، خدمات ارائه می نماید. مدیر عامل شرکت Pimmaksan آقای مورات دمیرل با ارائه اطلاعات بیشتر در رابطه با فعالیت های شرکت اینگونه بیان نمود که صنعت ماشین آلات کاری در ترکیه 65 سال قدمت دارد و "ماشین آلات کاری که 30 درصد صنعت ساختمان سازی را تشکیل داده و عامل محرک اقتصاد ترکیه نامیده می شود از 4 گروه اصلی تسکیل شده است. به ترتیب لودر، کاوشگر، لیفتراک و باربر را می توان نام برد. این ماشین آلات توسط بسیاری از مارک ها تولید شده و دارای انواع مدل های مختلف می باشد. بدین ترتیب بزرگترین نیاز صنعت وجود لوازم یدکی مربوط به این مدل و مارک ها همراه با کد محصول و ابعاد آن می باشد".

قطعات اتصال محرک ماشین آلات می باشد. این شرکت هرگونه قطعات یدکی را جهت ماشین آلات فراهم نموده و قصد دارد تا توان کاری خود در این صنعت را در زمینه تخصص خود پیشرفته تر سازد. برای حفریات در کل ترکیه راه حل ارائه می نماییم این شرکت در نتیجه طیف گسترده محصولات و راه حل های ارائه شده به مشتریان در راستای نیاز مشتریان به لوازم عایق شرکت عایق PMS را تأسیس نموده و لوازم مربوط به کامیون، دمپر و عایق سیلو را فراهم می نماید. در حال حاضر همراه با شعبه خود در البستان در کل ترکیه جهت حفاری راه حل های مناسب ارائه می نماید. این شرکت در همه جای ترکیه و به هر استان ترکیه به وسیله کارگو خدمات ارائه می نماید و سالهاست که با شرکت های اصلی موجود در این صنعت همکاری متقابل داشته است. دمیرل بیان نمود که این شرکت با اخذ گواهی سیستم مدیریت کیفیت TSE و ایزو 9001:2000 در سال 2004 کیفیت محصولات خود را به ثبت رسانده و خاطر نشان شد که جهت ارتقاء کیفیت محصولات تولید شده از مواد اولیه گرفته تا بسته بندی محصولات، زیرساخت فن آوری را از نزدیک پیگیری می نماییم. بخش منابع انسانی این شرکت نیز با آموزش های مداوم خود کمک به پیشرفت و توسعه شرکت کرده و بدین ترتیب تداوم کیفیت خدمات خود را ایجاد خواهیم نمود آقای دمیرل در رابطه با بحران اقتصادی جهانی نظرات خود را اینگونه بیان نمود تحولات مثبت بی شک بر روی ما نیز تأثیر مثبت دارد. در موازات حجم کاری افزایش یافته، شرکت های جدید در صنعت نیز به مشتریان ما اضافه می شوند. ما از این مسئله بسیار خشنود و راضی بوده، جهت پیشرفت و رشد سعی می کنیم تا از این نیروی محرک به نحو احسند استفاده کنیم. در دوران بحران نیز همواره تلاش داشتیم تا این دوران را به عنوان دورانی گذرا بسنجیم، با حفظ روحیه خود و بدون گذشت از تولید و خدمات باکیفیت خود همواره برای پس از دوران گام برداشتیم.  در دوران بحران حداقل سعی داشتیم

تا روحیه خود را خفظ کنیم. همواره به خود تلقین کردیم که این دوران گذراست و با در نظر گرفتن دوران پس از آن حرکت کردیم. اما بی شک سرمایه گذاری ها و پرداخت های خود را با دقت تر انجام دادیم. در راستای رضایت مشتریان خود در داخل کشور تصمیم گرفتیم تا حجم کاری خود را به خارج از کشور نیز منتقل کنیم و در این راستا بخش تجارت خارجی این شرکت همواره در حال رشد می باشد. مهمترین هدف شرکت Pimmaksan در رابطه با آغاز تجارت خارجی این است که محصولات خود را به تولید کنندگان ماشین آلات مارک های بزرگ دنیا عرضه کنیم. در حال حاضر به صورت مستقیم و غیرمستقیم به 10 کشور صادرات داریم. علاوه بر این در راستای تقاضاهای دریافت شده از کشورهای اروپایی، افریقای شمالی و خاورمیانه، در نمایشگاه های مختلف شرکت کرده و با در نظر گرفتن اینکه حجم تجارت خارجی این شرکت همواره افزایش خواهد یافت در این راستا با اطمینان کامل ادامه می دهیم."
دمیرل بیان کرد که Pimmaksan برای 4 گروه اصلی ماشین آلات کاری از ترکیب فولاد و برنز خام  پین و ساچمه به عنوان پین و خارفولاد، خار برنزه و ساچمه بیمتال تولید می کند. همچنین بیان کرد که در این 20 سال در نتیجه اهمیتی که به فن آوری و اطلاعات داده است، اطلاعات مربوط به پین و خار بیش از 50 هزار مارک و مدل را دارا می باشد. دمیرل در ادامه سخنان خود اینگونه بیان نمود که با قدرت اطلاعات موجود که همه روزه به آنها اطلاعات جدید اضافه می کنیم و همچنین با اهمیتی که برای کیفیت قائل هستیم، محصولات خود را تولید می نماییم و خاطر نشان شد که در نتیجه فرآیندهای استاتیکی انجام شده محصولاتی را که بیشتر مورد نیاز می باشد را در موجودی های خود آماده داشته و به مشتری های خود که همواره با زمان مسابقه دارند با مناسب ترین محصولات در اسرع وقت راه حل های مناسب ارائه می نماییم. همچنین بیان کرد که قطعات تولید شده جهت قسمت های مشخصی از ماشین آلات کار مورد استفاده قرار می گیرد و به ویژه
                      PİMMAKSAN 2011 © کلیه حق و حقوق محفوظ است. عکس و متون موجود در این سایت متعلق به شرکت PİMMAKSAN با مسئولیت محدود می باشد. علامت های مارک متعلق به صاحب مارک می باشد.